130 грн. ₴

Fidget Spinner в Івано-Франківську

Fidget Spinner в Івано-Франківську 130 грн.ЩО ТАКЕ HAND SPINNER
Спиннерами називають невеликі, іграшки-вертушки, fidget toys, призначені для того, щоб просто обертати їх у руці. Функціонал їх не особливо великий, але для любителів вертіти і чіпати різні предмети вони просто незамінні. Ці іграшки позбавлять від цілого ряду дрібних шкідливих звичок — замість того, щоб намотувати на палець пасмо волосся або смикати гудзик співрозмовника, ваші руки будуть зайняті хендспиннером. Його можна крутити де завгодно, він компактний і легко поміститься в кишеню. Хендспиннер допоможе скоротати час або пережити стрес — нервові ситуації часто розташовують до метушливим руху.
Це іграшка для кінестетиків.
Спиннер — Fidget Spinner — Finger Spinner — Hand Spinner
Так що ж таке Спиннер?
Спиннер (оригінальна назва Fidget Spinner) — крутилка, непосида... модна, брендовий альтернатива ЧОТОК. Дуже популярна штука в англомовному сегменті.
Прикольна, стильна іграшка Спиннер (hand spinner) є тренажером для пальців рук, володіє ефектом саморегулювання, зменшує стрес і хвилювання.
Підвищує тактильну чутливість і розвиває дрібну моторику пальців рук, що в свою чергу сприяє концентрації уваги, розвитку інтелектуальних здібностей і зміцненню пам'яті.
Ця унікальна вертушка здатна замінити ефект шкідливих звичок, таких як куріння, неосмислене постукування пальцями і повторювані рухи рук.
Для успішного початку експлуатації необхідно всього лише затиснути між великим і вказівним пальцем середній підшипник і крутонути середнім пальцем або другою рукою.
Спиннер можна перекидати з одного пальця на другий, використовувати різні трюки і, врешті-решт, бути просто віртуозом володіння цією маленькою штучкою. З ним ти будеш в центрі уваги, набирай свою команду і покажи, на що здатний кожен з Вас.
Всі Спінер, відрізняються за розміром, вагою і кольором тим самим повністю характеризують твій стиль життя і свободу володіння власними емоціями.
З ним реально «залипаешь» надовго, заводить з пів обороту. Доставляє задоволення і комфорт.
З чого роблять Спиннер?
Спиннер — Hand Spinner виготовляють з різних матеріалів (метал, пластик, дерево...). Способів виготовлення теж не мало. Hand Spinner — відмінний подарунок на будь-яке свято не тільки для себе, але і для тих, кого ти вважаєш найкращим другом і найдорожчою людиною на світі!!! Це ідеальний подарунок для людини, у якого є все.....

ID: 796123
Создано: 27/05/2017

Андрій

Зарегистрирован 27/05/2017
Активность 26/06/2017 10:12

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления